Streššné okná Core

Exkluzívny dizajn strešných okien poskytuje o 10% vyššiu intenzitu presvetlenia.
Strešné okná CORE

Streššné okná Duro

Plastové strešné okná DURO, vynikajú svojou odolnosťou
voči nepriaznivým poveternostným vplyvom.
Strešné okná DURO

Odľahčené strešné okná BASE so špeciálnym zúženým profilom.
Strešné okná Base
Streššné okná Rooflite
Kúpou strešného okna RoofLITE získate výrobok z najkvalitnejších materiálov
s neuveriteľne dlhou 10 ročnou zárukou.
Strešné okná Rooflite
Zľava!

Rooflite Base

98,0146,0

Zrušiť výber
Katalógové číslo: FOF Kategórie:

Popis

Kolekcia strešných okien Rooflite BASE je rad s otáčaním okolo stredovej osi so špeciálnym štíhlym dreveným profilom. Sú osadené štíhlym dreveným rámom, ktorý prináša tvanlivost, kvalitu a predovšetkým nižšiu hmotnosť celej zostavy. Okná možno nainštalovať na strechy so sklonom 15 až 90 stupňov. Pasívne vetranie zabezpečí čerstvý vzduch v miestnosti, a to pomocou rukoväti, ktorá sa dá zaistiť v dvoch rôznych pomocných polohách.

BASE500 – 4-16-4H, dvojsklo plnené argónom, s nízkoemisnou vrstvou a tvrdenou vonkajšou tabuľou.

Vlastnosti strešných okien

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Strešné okná RoofLITE sú vybavené s 24 mm-vým dvojsklom (plnené argónom), čo garantuje výbornú tepelnú izoláciu a nízky stupeň špecifických emisií, v dôsledku čoho sa v zime znižuje tepelná strata a v lete sa eliminuje neželateľné prehriatie. Hodnota U všetkých tabúľ je 1,1 W/m2K.

BEZPEČNOSŤ

Vonkajšie a vnútorné sklá našich okien sú vyrobené z neskresľujúceho skla (z plaveného skla). Vonkajšie sklá vo všetkých sériách môžu byť tvrdené.

KĽUČKA

Kľučky našich okien sú vyrábané z tvarovaného zinkového plechu. Kľučky sú nastaviteľné do troch rôznych polôh: poloha úplného uzavretia a dve ďalšie polohy, ktoré umožnia pasívne vetranie podľa potreby.

VÝROBA VYSOKEJ KVALITY

Naše okná sú vyrábané v Európe vo výrobných závodoch, ktoré spĺňajú predpisy noriem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, pri ich výrobe sú používané najmodernejšie technologické postupy s prísnym dodržiavaním noriem vzťahujúcich sa na priemyselnú výrobu, ochranu životného prostredia a výrobné procesy.
Testovanie energetickej účinnosti a vodotesnosti realizovala nezávislá skúšobná spoločnosť IFT Rosenheim GmbH.

VZHĽAD

Okná a lemovania vyrábané spoločnosťou RoofLITE sú osadené nižšie do roviny strechy, čo zlepšuje nielen tepelnú izoláciu, ale aj vonkajší estetický vzhľad.

MONTÁŽ

Okná vyrábané spoločnosťou RoofLITE je možné namontovať veľmi jednoduchým spôsobom. Princíp montáže je odskúšaný a testovaný, je to spôsob inštalácie dlhé roky prevádzaný odborníkmi. Pre zákazníkov uprednostňujúcich individuálnu montáž, ku každému produktu pripájame montážnu príručku, ktorá opisuje proces montáže krok za krokom.

Ďalšie informácie

Rozmer BASE

55-72cm, 66-112cm, 78-92cm, 78-112cm, 78-134cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rooflite Base”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…

Košík

Odporúčame

Sledujte nás

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Certifikácia

certifikácia rooflite

Ako predísť roseniu strešných okien

Strešné okná sa môžu rosiť, ak nastanú podmienky vhodné na kondenzáciu vzdušnej vlhkosti. V tomto texte nájdete jednoduché spôsoby, ako tomuto nežiaducemu javu predchádzať. Rozdiel teploty vzduchu vo vnútri miestnosti a teploty vnútorného skla strešných okien by mal byť čo najmenší. Vlhký vzduch kondenzuje iba na výrazne chladnejších plochách. Preto je dobré umiestniť vykurovacie telesá priamo pod strešné okná, aby teplý vzduch ohrieval studenú plochu okna...

Čítať viac

Doprava po celom slovensku ZADARMO
pri nákupe strešných okien nad 200€

doprava rooflite