Streššné okná Core

Exkluzívny dizajn strešných okien poskytuje o 10% vyššiu intenzitu presvetlenia.
Strešné okná CORE

Streššné okná Duro

Plastové strešné okná DURO, vynikajú svojou odolnosťou
voči nepriaznivým poveternostným vplyvom.
Strešné okná DURO

Odľahčené strešné okná BASE so špeciálnym zúženým profilom.
Strešné okná Base
Streššné okná Rooflite
Kúpou strešného okna RoofLITE získate výrobok z najkvalitnejších materiálov
s neuveriteľne dlhou 10 ročnou zárukou.
Strešné okná Rooflite

Informácie o výrobcovi

Altaterra spol. s.r.o. je maďarskou firmou registrovanou v Maďarskej republike, ktorá bola založená vo februári 2001, ale v skutočnosti spoločnosť Altaterra riadi medzinárodná skupina v Európe. Produkty Altaterra – vďaka výbornej kvalite – napomáhajú rýchlemu rozvoju a rastu obchodnej činnosti spoločnosti; produkty Altaterra sú v súčasnosti distribuované na európskych trhoch prostredníctvom maloobchodného predaja, stavebných firiem, predajcov a veľkoodberateľov.

Cieľom spoločnosti Altaterra je ponúkať svojim zákazníkom čo najširšiu paletu strešných okien v „segmente nízkych cien“. Výraz „segment nízkych cien“ znamená v našom poňatí takých zákazníkov, ktorí hľadajú produkty výbornej kvality za najnižšie nominálne ceny. Spoločnosť Altaterra zabezpečuje najnižšiu cenu pri súčasnom zachovaní nezmenenej vysokej kvality produktu na základe nasledovných princípov:

inovatívne výrobné postupy
vylúčenie zbytočných výdavkov súvisiacich s dodávateľskou činnosťou
vylúčenie zbytočných, nepotrebných vlastností produktu
zníženie marketingových výdavkov
ponuka jednoduchšieho produktového výberu
Táto stratégia má zmysel len vtedy, ak naši partneri v dodávateľskej sieti uznávajú a rešpektujú rovnaké zásady. Našim veľkoodberateľom musíme ponúknuť konkurencieschopné ceny a maloobchodníci musia našim zákazníkom ako konečným spotrebiteľom ponúknuť výborné ceny. Hľadáme takých partnerov, ktorí s našimi názormi súhlasia.
Zosumarizujme teda – našim cieľom je pre našich zákazníkov hľadajúcich produkty výbornej kvality vyrábať produkty za nízke ceny. Spoločnosť Altaterra je schopná dosiahnuť tento cieľ ponukou menšieho výberu, vylúčením marketingových služieb a iných faktorov zvyšujúcich náklady: teda ponúkame najlepšie výrobky za najlepšie možné ceny.

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, o ktoré by ste sa chceli s nami podeliť, prosíme ihneď kontaktovať našu Zákaznícku službu:

Altaterra spol. s.r.o.
1. Malom köz
Fertőd
9431
Maďarská republika
Tel.: +36 99 536 536
Fax.: +36 99 536 500

Certifikácia

certifikácia rooflite

Ako predísť roseniu strešných okien

Strešné okná sa môžu rosiť, ak nastanú podmienky vhodné na kondenzáciu vzdušnej vlhkosti. V tomto texte nájdete jednoduché spôsoby, ako tomuto nežiaducemu javu predchádzať. Rozdiel teploty vzduchu vo vnútri miestnosti a teploty vnútorného skla strešných okien by mal byť čo najmenší. Vlhký vzduch kondenzuje iba na výrazne chladnejších plochách. Preto je dobré umiestniť vykurovacie telesá priamo pod strešné okná, aby teplý vzduch ohrieval studenú plochu okna...

Čítať viac

Doprava po celom slovensku ZADARMO
pri nákupe strešných okien nad 200€

doprava rooflite